Prodej příslušenství

Prodej různých typu ventilů jako jsou klasické gumové ventilky ve třech různých délkách, které se převážně používají do plechových disků a mají omezenou dobu použitelnosti. Mohou se používat jen do určité rychlosti a určitého tlaku.

Dále jsou ventilky gumové s chrom úpravou mohou být i různě barevné - modrá, červená, zelená atd. Používají se jako standartní do hliníkových disků . Barevné chrom ventilky jsou velmi efektivní, levnější variantou do ALU disků namísto ocelových ventilů. Jejich nevýhoda však je že, chromový nebo barevný vršek ventilu je snímatelný a často se stává, že je odcizen.

Dalším a nejpoužívanějším ventilem do hliníkových disků je ocelový, nerezový, vysokotlaký, vysokorychlostní ventil,který má mnohem delší životnost než ventil gumový, navíc se montáž provádí klíčem, je šroubovatelný a není možné ho celý demontovat. Ve většině případech doporučujeme a montujeme právě tyto ventily a to k všeobecné spokojenosti zákazníků.

Zazmínku stojí i ventily „skryté“, kterým schází typický "kolík". Ventil je schovaný zevnitř disku a neruší vizuální dojem na pěkném kole. Vidět je pouze malé víčko s možností různých barev, které je zapuštěné do vnitřní plochy disku. K ventilkům existují speciální klíče, takže běžné vypuštění pneumatik není možné.

Vymezovací kroužky jsme schopni dodat na všechny typy hliníkových disků, které jsou v naší nabídce. Obecně příslušenství (kroužky, šrouby) nabízíme už v ceně všech nových alu-disků.

Šrouby nabízíme na všechny typy vozidel, jak na plechové , tak na hliníkové disky všech výrobců, jejichž prodejem se zabýváme.

Dále nabízíme duralové rozšiřovací podložky od 5mm do 30mm. Podložky na změnu rozteče vyrobeny také z duralu s maximální přesností . Výhoda duralu= nepodléhá korozi.

O firmě

Naše firma se zabývá prodejem pneumatik, luxusních hliníkových disků, službami na vysoké úrovni a pneuservisní činností, jejíž historie se datuje od roku 1999. Za dobu své působnosti jsme se vypracovali na jednoho z největších pneuservisů ve Východních Čechách se širokou působností, kde hlavní důraz je kladen na vysokou kvalitu služeb, individuální přístup a maximální spokojenost zákazníka.

602 159 898
494 320 388

Adresa firmy:


GUMMYLAND s.r.o.
Masarykova 17
517 50 Častolovice

Kontaktní info:


mobil: 602 159 898
telefon: 494 320 388
email: info@gummyland.cz

Otevírací doba


  • 8:00 - 17:00
  • 8:00 - 11:30
  • Zavřeno

Napište nám